Gergedan üstünde Fil video...

Gergedanın üzerine çıkmış fil görüntüleri, video görüntüler Animal Planet tarafından hazırlanmış. Süresi çok kısa, ancak çok ilginç olan bu görüntüler afrika gezi ve/veya bir safari gezisinde görmek isteyebileceğimiz vahşi yaşam görüntüleri arasından seçilmiş bir manzara gibi. Bu ilginç olay bir alile yanında, yani bir gergedan ailesi yanında cereyan etmekte.
Sitemde uzun bir süredir en çok izlenenler bölümünün başında bu kısa belgesel görüntü gelmekte ve buda gösteriyorki fotoğraf hem dikkat çekici hem ilgi çekici. Ençok ziyaret edilen bir sayfa olma özelliğini bir süre daha devam edeceği kanaatindeyim. Sitemize koyduğumuz görüntüler genel ahlaka aykırı olmayan, bilgi edinmeyi öncelik gören videolar olarak seçilme gayreti içerisinde bulunmakla birlikte ilginç, eğlendirici ailelerin hoşuna gitmeyecek, çocuklarımızı olumsuz etkileyecek görüntüleri ve yazalır yazmamamaya gayeret göstermekteyim. Tüm ziyaretçilerimizi teşekkür ederim.
Bu Videoyu Facebook'da Paylaş
Video Birazdan Aktif Olacak
    fil     gergedan     hayvanlar     ilginç

İlgili Belgesel Video Görüntüleri

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Afrika Kenya en ünlü vahşi yaşam alanlarından koruma altındaki doğal park Kenya Maasai Mara tanatım filmi niteliğinde Maasai Mara yaban hayatı vahşi hayvan görüntüleri izle. Afrika safarisi için Kenya tercih edildiğinde ziyaret edeceğiniz, safari gezisi yapacağınız Maasai Mara ovalarından karşılaşac

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi

Kenya Aberdare Ormanı Tanıtım Filmi niteliğinde hazırlanmış kısa video.

Kenya Amboseli Doğal Parkı Tanıtımı

Kenya Amboseli Doğal Parkı Tanıtımı

Kenya doğal hayatı tanıtım filmleri Amboseli bölgesi yaban hayatı vahşi hayvan görüntüleri izleyeceğiniz tanıtım Filmi. Afrika Kenya Amboseli doğal hayat manzaraları izle.

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro krateri bölgesinde yaşayan yaban hayatı, vahşi hayvan görüntüleri izleyeceğiniz Ngorongoro tanıtım filmi. Afrika Safari gezileri için tanıtım filmi niteliğinde videolardan Afrika Ngorongoro bölgesi vahşi hayat, doğal hayat manzaraları içeren vahşi hayvan görüntülerinden oluşan video izle.

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya tanıtım videoları. Kenya Nakuru gölü ve Kenya Naivasha gölü vahşi hayvan türleri video görüntüleri izleyeceğiniz tanıtım filmi. Bölgeye yapacağınız bir safari gezisi sırasında Kenya da bulunan bu iki göl ve çevresindeki yaban hayatı vahşi hayvanlar izle.

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Afrika safarisi yol üzerindeki fil çok agresif ve sinirli safari gezisi yapan arabaya saldırmaya yelteniyor.

Filler Dövüşüyor

Filler Dövüşüyor

Afrika Kruger Doğal Parkında safari gezisi yapan turistler çok ilginç bir manzara yakalıyorlar. Safari yolu üzerinde iki fil dövüşüyor. Fillerin dövüş görüntülerini izleyeceğiniz hayvan dövüş videosu. Fil dövüşü izle.

NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli 3/4

NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli 3/4

Filler, timsahlar, su aygırları tarafından kullanılan nehirde balık avlayan Afrika yerlilerinin zorlu yaşam koşullarını anlatan bir bölümle başlayan belgesel video. BBC Planet Earth Human Planet Türkçe Dublaj NTV İnsan Gezegeni Akarsular Belgeseli izle.

Volkswagen New Beetle Animasyonu

Volkswagen New Beetle Animasyonu

Volkswagen New Beetle reklam filmi. Volkswagen New Beetle Animasyonu Hayvan animasyonları.