Afrika Safari Avı video...

Tehlikeli safari avı görüntüleri, Afrika ormanlarında yapılan safari av, aslan avı, kaplan avı, gergedan avı, suaygırı avı gibi bir çok hayvanın avlanması görüntüleri. Amatör olaka çekilmiş görüntülerde belgesellerde ilgi ile izlediğimiz vahşi hayat hayvanlarının avlanması, o koca cüsseli hayvanların silah ile avlanmasının görüntüleri. Tüfeğin patlaması ile yere düşen o güzelim koca cüsseli vahşi hayvanlar. Tamamen eğelence amaçlı yapılan safari av ile afrikadının bu nadide hayvanları tehlikeli bir şekilde öldürülmekteler. Bir zamanlar zengin ingilizlerin düzenlediği av partilerine safari denirdi. Şimdi ise hal böyle. Diyorki video yayıncısı hayvanseverler izlemesin -safari hunting for dangerous game.anti hunters please do not watch.
Bu Videoyu Facebook'da Paylaş
Video Birazdan Aktif Olacak
    safari     av     afrika     hayvanlar

İlgili Belgesel Video Görüntüleri

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Kenya Maasai Mara Tanıtım Filmi

Afrika Kenya en ünlü vahşi yaşam alanlarından koruma altındaki doğal park Kenya Maasai Mara tanatım filmi niteliğinde Maasai Mara yaban hayatı vahşi hayvan görüntüleri izle. Afrika safarisi için Kenya tercih edildiğinde ziyaret edeceğiniz, safari gezisi yapacağınız Maasai Mara ovalarından karşılaşac

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro Krateri Yaban Hayatı

Ngorongoro krateri bölgesinde yaşayan yaban hayatı, vahşi hayvan görüntüleri izleyeceğiniz Ngorongoro tanıtım filmi. Afrika Safari gezileri için tanıtım filmi niteliğinde videolardan Afrika Ngorongoro bölgesi vahşi hayat, doğal hayat manzaraları içeren vahşi hayvan görüntülerinden oluşan video izle.

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya Nakuru ve Naivasha Gölleri Vahşi Hayvanları

Kenya tanıtım videoları. Kenya Nakuru gölü ve Kenya Naivasha gölü vahşi hayvan türleri video görüntüleri izleyeceğiniz tanıtım filmi. Bölgeye yapacağınız bir safari gezisi sırasında Kenya da bulunan bu iki göl ve çevresindeki yaban hayatı vahşi hayvanlar izle.

Kenya Samburu Doğal Hayat Manzaraları

Kenya Samburu Doğal Hayat Manzaraları

Afrika Kenya Samburu doğal hayat, yaban hayati vahşi hayvan video görüntüleri izleyeceğiniz video. Afrika vahşi hayatı içine kısa bir yolculuk için Safari gezisi sırasında görebileceğiniz yabani vahşi hayvan türlerinin videosu

Leopar Piton Yılanı Avı - Safari Videoları

Leopar Piton Yılanı Avı - Safari Videoları

Afrika doğal hayat manzaraları, yaban hayatı, vahşi avlar. Benekli kürkü ile dikkatleri üzerine çeken büyük kedi leopar büyük bir piton yılanı avlamaya çalışıyor ancak avını ağzından kaçırıyor. Leopar kedisi Piton Yılanı avı görüntülerini Afrika Kruger parkı safari gezisi yapan gezginler tarafından

Vahşi Köpekler İmpala Yiyor

Vahşi Köpekler İmpala Yiyor

Avın başlangıcı ve yakalama anı görüntülerde yok ancak vahşi köpek sürüsü bir impalayı parçalamış yiyorlarken çekilen video görüntüleri izleyebilirsiniz. Afrika yaban hayatı vahşi köpek videosu izle. Safari videoları.

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Fil Arabaya Saldıracaktı Vazgeçti

Afrika safarisi yol üzerindeki fil çok agresif ve sinirli safari gezisi yapan arabaya saldırmaya yelteniyor.

Afrika Kruger Parkı Safari Aslanlar

Afrika Kruger Parkı Safari Aslanlar

Afrika safarisi Güney Afrika Kruger Parkı Safari amatör kamera aslan video görüntüleri izle. Aslanlar

Su Aygırı Dövüşleri İzle

Su Aygırı Dövüşleri İzle

Amatör kamera görüntüleri ile izleyeceğiniz Su Aygırı dövüş görüntüleri Afrika safarisi yapan gezginler tarafından kayda alındı ve paylaşıldı. Afrika safari Su aygırı dövüşleri izle. Hayvan dövüş videoları ilginç su aygırı dövüşü izle.