EVRENDEKİ HAYAT 7 video...

Bilim. Evreni kapsayan kapsayan üstün aklı keşfediyor . Dr. Sir John Feeles: Eğer herşeyde bir amaç ve tasarımın hakim olduğuna inanmazsanız o zaman her şeyin sadece tesadüf ve gereklilikten ibaret olduğunu öne sürebilirsiniz. Ama varoluşumuzu açıklamak için tesadüf ve gerekliliğe bağlı kalmak aptalca bir şeydir. Bütün hayat ve elbette bütün insanlar kusursuz bir yaratılış planının parçasıdırlar.
Henry Margenau : Şuna hiç şüphe yokki doğa kanunları tesadüfler ya da kazalar sonucu ortaya çıkmış olamaz. O halde doğanın sayısız yasalarının ortaya çıkışına dair sorulacak soru ne olmalıdır? doğa kanunlarının evrensel geçerliliğine uygun olan tek bir cevap biliyorum. Doğa kanunlarını Allah yaratmıştır. Allah her şeyi bilen, her şeye gücü yetendir...
Bu Videoyu Facebook'da Paylaş
Video Birazdan Aktif Olacak
    bilim     dünya     yaşam     dini

İlgili Belgesel Video Görüntüleri

Discovery Channel Belgeselleri Geleceğin İnsanları

Discovery Channel Belgeselleri Geleceğin İnsanları

Bilimsel araştırmalar ile mühendislik üzerine hazırlanmış belgesellerden Discovery Channel Geleceğin İnsanları belgeselini Türkçe Dublaj olarak izle. İnsan yaşam alanları doğa, doğal afetlere karşı insanların ürettiği büyük çözümler üzerine hazırlanmış mühendislik belgeseli.

Japon Robotlar Bisiklet Süren Robot

Japon Robotlar Bisiklet Süren Robot

Japon Robot teknolojisi, bisiklet süren robot videosu izle. İki teker üzerinde dengede durmayı başaran robot teknolojisi ve Japon bilim adamlarınca geliştirilen bisiklet süren robot videosu izle.

Kuantum Mekaniği Tarihi Hakkında Belgesel Bilgi

Kuantum Mekaniği Tarihi Hakkında Belgesel Bilgi

Kuantum Mekaniği hakkında hazırlanmış belgesel video. Bilimsel Türkçe belgesel izle. Atomlar, atomların birbirine bağlanması üzerine tarih bilgileri içeren bilimsel tarih belgeselleri izle. Türkçe belgesel videoları.

Deprem Araştırmaları Hakkında Bilgi

Deprem Araştırmaları Hakkında Bilgi

Deprem oluyor, bir deprem yaşamamış hiç kimse onun gücünü hissedemez. Bazen küçük bir sarsıntı bazen bir şehri yok edebilecek büyüklükte bir sarsıntı. Deprep ölçümü, depremlerin sismograf tarafından ölçümü, sismografın icadı nasıl yapıldığı deprem araştırmaları hakkında belgesel video izle. Deprem b

Güneş Sistemi Hakkında İnsanoğlunun Düşünceleri

Güneş Sistemi Hakkında İnsanoğlunun Düşünceleri

Bilimsel belgeseller, Güneş sistemi hakkında bilgiler içeren belgesel video izle. Uzay güneş sistemi ve dünden bugüne uzay ve gökyüzü hakkında bilgilerli kısa güneş sistemi belgesel videosu. Astronominin temellerini atan Müslüman bilim adamlarına yer verilmemiş olması beni çok şaşırtmadı.

İsaac Newton belgeseli, Yerçekimi belgeseli

İsaac Newton belgeseli, Yerçekimi belgeseli

İsaac Newton belgeseli, Yerçekimi belgeseli izle. Bilimsel bilgiler içeren belgesel videolarında Newton hakkında bilgi veren bir belgesel video izleyeceğiz.

Leonardo Davinci Kimdir Belgeseli

Leonardo Davinci Kimdir Belgeseli

National Geographic Türkçe Belgeseller Leonardo Davinci Kimdir Belgeseli izle. Fikirleri kendi çağının ötesine geçen bir dahinin kim olduğunu merak ediyorsanız Leonardo Davinci hayatını anlatan belgeselini izleyelim. Tarih begleseli izlemeyi sevenler için bir biyografi belgeseli izle. Leonardo di se

Efsanemi Gerçekmi Belgeselleri - Dedektif Medyumlar

Efsanemi Gerçekmi Belgeselleri - Dedektif Medyumlar

Suçla mücadelede yeni yöntemler, katili bulma, kaybolanı bulma üzerine medyumlar üzerine National Geographic Türkçe belgesel izle. Adalet için bilimin ve doğa üstü güçlere sahip olduğu iddia edilen kişilerin yaptıkları üzerine ilginç bilgiler içeren belgesel izle. National Geographic belesel kanalın

Efsanemi Gerçekmi Belgeselleri - Ufolar Belgeseli

Efsanemi Gerçekmi Belgeselleri - Ufolar Belgeseli

Türkçe Belgeseller, National Geographic Efsanemi Gerçekmi belgesel serisi Türkçe izle. Ufolar, Uzaylılar belgeseli izle. Bilim ve doğaüstü şeylerin çelişkileri üzerine ufolar efsaneleri hakkında ilginç hikayelerin anlatıldığı bir belgesel izle. Uzaylılar belgeseli izle. İlginç Türkçe Belgesel izle.